साहित्य

आर्यनलाई सारा राम्रो लाग्यो कि अनन्या ?

Summary

बलिउडमा अहिले कार्तिक आर्यनको चर्चा निकै चुलिरहेको छ । आफ्नो नयाँ चलचित्र ‘लुका चुप्पी’ प्रदर्शनको तयारीमा रहेका आर्यनको विभिन्न गसिपहरु मिडियामा आइरहेको छ । पछिल्लो समय आर्यनसँग डेट गर्न चाहानेहरुको संख्या पनि उल्लेखनिय छ । यसैमा नायिका साराअलि खान पनि […]

बलिउडमा अहिले कार्तिक आर्यनको चर्चा निकै चुलिरहेको छ । आफ्नो नयाँ चलचित्र ‘लुका चुप्पी’ प्रदर्शनको तयारीमा रहेका आर्यनको विभिन्न गसिपहरु मिडियामा आइरहेको छ । पछिल्लो समय आर्यनसँग डेट गर्न चाहानेहरुको संख्या पनि उल्लेखनिय छ । यसैमा नायिका साराअलि खान पनि पर्छिन् ।

यस्तैमा, आर्यनलाई एक फ्यानले ट्विटरमा प्रश्न गरेका छन् । फ्यानले आर्यनलाई ‘तपाईको लागि सारा अलि खान बेस्ट कि अनन्या पाण्डे ?’ यसमा आर्यनले उत्तर पनि फर्काएका छन् । आर्यनले उत्तरमा ‘जसको लागि म फेभरेट छु’ भनेर लेखेका छन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *